Online seznamování

Internetové seznamky jsou přežitek. Zkuste speed dating neboli rychlé rande! Během jednoho večera můžete poznat až deset nezadaných protějšků.

Podobné pořady

Jak speed dating probíhá a kde se na něj přihlásit? I kdybyste byli na seznamce online 24 hodin denně, je těžké objevit tam lásku vašich snů. A pokud už takovou objevíte, pravděpodobně neodepíše. Když ne proto, že zkrátka nemá o poznání zájem, tak proto, že je zrovna zaneprázdněná a odpovědi si prohlíží sporadicky. Nikdy nevíte, co se na druhé straně monitoru děje. Často ani nemáte jistotu, kdo tam vlastně sedí.

Hvězda na střední

Cesta za vytouženým vztahem je pak spíš bláhovým přáním. Zatímco na seznamkách vysedáváte u internetu a nevíte, jak potenciální protějšek zaujmout , speed dating coby rychlé rande probíhá s reálnými lidmi. Hned vidíte, koho máte před sebou, a tedy poznáte, jestli funguje vzájemná chemie. Realita se nemůže s internetovou komunikací vůbec srovnávat. Na speed datingu máte možnost si vzájemně popovídat, otrkat se a zjistit, nakolik se vaše očekávání rozchází, či doplňují.

Na slepém rande máte obvykle také jasno po deseti minutách. V každé seznamce, či agentuře pořádající speed dating, je průběh trochu jinačí. Většinou to probíhá tak, že se všichni nezadaní sejdete v jedné kavárně, restauraci, či podobném místě. Na začátku dostanete malou kartičku, kam si zapisujete, s kým se chcete ještě setkat a s kým ne.

Pak spolu začnete komunikovat ve dvojicích. Po určité době hovoru, třeba po pěti minutách, zazní signál a vy se přesunete k dalšímu protějšku. Přitom si nezapomenete zapsat svoje dojmy do kartičky. Takhle vystřídáte během jednoho večera všechny potenciální partnery. Po skončení speed datingu organizátor vzájemně porovná kartičky mužů a žen a pokud se na dvou kartičkách objeví shoda, mohou si tito dva single lidé vyměnit kontakt.


 • google seznamka!
 • Tv pořad Rande - Diskuze - comamail.mestoholice.cz;
 • alternativní seznamka?

Potom už je jen na nich, jestli se vzájemně dohodnou na společném poznávání se. V některých agenturách však získáte i více kontaktů během jednoho večera - záleží na tom, zda ten druhý poskytne kontakt každému, kdo si o něj řekne. To je individuální. Na některých akcích dostanete kontakt hned, jinde si musíte na výsledek počkat do druhého dne.

Zahraniční vysílání

Protože nemáte co ztratit. Během večera poznáte určitou skupinu lidí, z nichž vám někdo může, a nemusí padnout do oka. I kdybyste tam partnera či partnerku snů nenašli, budete se dobře bavit. Akce speed dating je dynamická a nebere si servítky. Tudíž neztrácíte čas zbytečnými řečmi a za krátkou dobu můžete víc získat než ztratit. Na rychlé rande můžete zajít po celé České republice, stačí si vybrat ten svůj region. Nemusíte se tedy obávat, že by vaše potenciální láska bydlela na druhém konci země. Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.

Pětkrát rande naslepo: Brazílie

Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Stále single? Jděte na rychlé rande!


 1. Slávek Boura!
 2. seznamte se s muffinem.
 3. Tipy redakce.
 4. Sdílet článek: Facebook   Twitter. Těhotenství oznámila na Premium Jako jeden z mála na světě dokáže vyčíst z ultrazvukových snímků riziko Parkinsonovy, Alzheimerovy a dalších chorob Premium Vypovězením diplomatů-špionů Andreje Končakova a Igora Rybakova formálně skončila ricinová aféra ruské ambasády. Ať si Pondělí Aktivovat Premium za 1 Kč. Prodloužit Premium za 1 Kč. Aktivovat Premium.

  Ušili na Bouru boudu? Za Rande vyvázl bez trestu, za pašování drog mu hrozí až 18 let!

  Nemáte předplatné. Vzpomínáte na legendární pořad Rande? Takhle se Češi seznamovali před Tinderem. Kateřina Horáková Expres. Když se člověk podívá na retro pořad Rande, hit Reality show, ve které se jednomu nebožákovi nebo nebožačce dvořil zástup chudáků, patří do zlatého fondu české televizní produkce. Nebyli jste v něm náhodou taky? Soutěžící si nejdřív museli vybrat z velkého zástupu nápadníků. Retro Nostalgická Chvilka Česko.

  Monika Absolonová na prvním rande s Tomášem Hornou: Co udělal?! | comamail.mestoholice.cz

  Ohodnoťte článek. Hlasování skončilo. Vybrali jsme pro vás. Neurolog: Alzheimera a parkinsona může ovlivnit strava. Opatrně s mléčnými výrobky. Poznáváme přírodu Fauna a flora v celé své kráse. Objevujte s námi zvířata a zajímavé krajiny ze všech koutů světa. Forenzní analýza Série Forenzní analýza vám ukáže svět forenzní vědy při řešení skutečných zločinů z Nového Zélandu. Každý pachatel na místě činu zanechá nějakou stopu, která ho později dokáže odhalit.

  6 věcí, kterými zničíte rande i vztah! Pro tohle jste pořád sami jak kůl v plotě

  V každém díle se podíváme na skutečný zločin, který byl vyřešen kombinací chytrého vyšetřování a forenzní analýzy. Život na Šumavě Jak se dnes žije na Šumavě? Jitka Ježková a Daniel Rous vás provedou současným životem v sedmi obcích a městech v chráněné krajinné oblasti a Národním parku Šumava. Zločinecká impéria Příběhy o nelítostných ganzích a rodinách, které ovládaly americké ulice a formovaly historii svého národa. Poslechněte si vyprávění o zločineckých dynastiích přímo z úst lidí, kteří jim sloužili.

  Poví vám o zlomových okamžicích, které měly zásadní dopad nejen na samotné organizace, ale i na životy všech aktérů