TOP 5 Óčko Chart

V názvu vyměníte pohlaví; znělku i samotný seriál uděláte v hodně podobném duchu a… a je to!


  • Mein Blind Date mit dem Leben.
  • Podrobnosti!
  • single man prvni rande?

Nový seriál je na světě. Taky vám to zní tak děsně?

Další podrobnosti

Také jsem si to říkala a také jsem byla tak překvapená výsledkem. Netuším, co všechno a hlavně koho všechno Single Man podědil po Single Lady, ale obrovský postup je patrný. Prostě zvládá bavit i bez toho, aby působil zbytečně sprostě. Toho si cením.

Napsané je to opravdu dobře, prolínání minulosti a současnosti je vtipné i zajímavé, představitel hlavního hrdiny má potřebné charisma, seriál si je oproti Single Lady jistější a ví, jak na technické zpracování, aby nepůsobilo nějak rušivě… Zkrátka co víc k tomu říct, když to funguje. Prostě ač jsem to původně vůbec neplánovala primárně proto, že jsem o seriálu slyšela poprvé skoro až ve chvíli, kdy jsem si ho pustila , seriál si mě dokázal získat natolik, abych přeskočila fázi váhání a rovnou si byla jista tím, že mě zajímá co, proč a jak a jak to dopadne a že vážně doufám, že se skutečně dostanu k dalším epizodám.

Konečně Playtvak začíná pořádně vystrkovat růžky. Mám rád Taclíka. Vnitřní hlasy. Částečně fandím i námětu, protože rande na slepo je téměř bezedná jáma potencionálních postaviček, které půjdou do nekonečna parodovat. Ale provedení silně pokulhává. Protože do 10 minut se toho nedá tolik vtěsnat a vypadá to, že to celé bude mít větší rozměr.

Všímáte si, jak se pořád snažím pilot omlouvat? Já vím, ale když je tam ten Taclík. A ten námět a tak.


  • Navigace příspěvku.
  • Nejprodávanější v kategorii!
  • jak si najít dívku.

Ale na rovinu. Pilot sám o sobě stojí za zlámanou grešli a nebýt Taclíka, tak se pohybuje moje hodnocení okolo nuly.

Novinka pod lupou: Single Man (Playtvak)

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat? O čem to je? A jaký je váš ortel, SerialZoňáci? Budu koukat dál?


  • Single Man – 1.díl – Epizoda: Rande naslepo – 22:40 (30.10.19)!
  • twoo seznamka;
  • flirtování na 40.

Playtvak má za mě druhý palec nahoru a třetí za Taxikáře, ale o tom zase jindy. Někdy si určitě dám maraton.

Single Man - 1.díl Rande naslepo

Normálně bych dala osmdesát, ale za to velmi milé překvapení sázím víc. Jiří Langmajer jako šéf seznamky ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí.

single man prvni rande

On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. Abychom Vám zajistili lepší uživatelský komfort a přizpůsobili naše služby Vašim potřebám, ukládá TV Nova na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu soubory cookie, a to především pro uchování Vašeho uživatelského nastavení, poskytování obsahu na míru, pořizování anonymních statistik a cílení obchodních sdělení.

Některé získané informace TV Nova sdílí s jinými společnostmi anonymní statistiky. Některé informace jsou i přímo zpracovávány dalšími společnostmi personalizace zobrazované reklamy bez zásahu TV Nova.

Rande se nesmí uspěchat, míní herečka Natalia Germani

Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde. Přihlásit Registrovat. Zakoupili jste licenci na: Seznamka Děkujeme Vám za platbu.