O inzerci na AVÍZU:

Accessibility Help. Email or Phone Password Forgot account? See more of Svatební a společenská agentura AZ on Facebook. Log In. Forgot account? Not Now. Community See All. About See All. Wedding Planning Service. Page Transparency See More. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content.

Related Pages.

Adopce dětí stejnopohlavními páry na Slovensku? „Je to v nedohlednu,“ říká socioložka

Malinn Photography Artist. Kadeřnice a vizážistka Nikol Marečková Hair Salon. Hotel Rudka Pub. Květinový salón Sissi Florist. Paparazzi Paci Photographer. Mlýn Horky Hotel. Svatební salon Bella Bridal Shop. CZ Tour Agency. Gabriela Horáčková Food Truck. Moment Studio - Nečasovi Photographer. Vintage provence nábytek Pešková Furniture. Pro Katku je velice důležité zjistit všechna přání a představy o svatebním dnu tak, aby je pak mohla změnit ve skutečnost.

Na první místo klade především maximální vstřícnost vůči zákazníkovi, vysokou úroveň služeb s ohledem na sebemenší detail. Spolu se svatebním kolektivem a s prověřenými dodavateli tvoříme tým, který ohromně baví práce, kterou dělá a jsme připraveni naše nadšení, umění a zkušenosti sdílet s vámi.


  1. radio impuls seznamka.
  2. svatební agentura kladno?
  3. seznamka vazne.
  4. fitness seznamka;

Vyjma českých svateb, máme za sebou i mnoho svateb pro zahraniční a smíšené páry. Od roku působím jako svatební organizátorka v Praze a okolí. Moje práce spočívá v kompletní přípravě svatby, od výběru svatebního místa, oddávajícího, skvělých dodavatelů po vymýšlení designu, řešení jednotlivých detailů až k samotné finalizaci svatby a její koordinaci spolu s mou kolegyní.

Zakládám si na tom, že jsem upřímná, vstřícná, férová, profesionální, přátelská a vždy usměvavá.

Hana Jechová - svatební agentura

Oblastí svateb se zabývám osmým rokem. Šest let jsem strávila v nejstarší svatební agentuře v ČR, kde jsem se zabývala především marketingem a organizací Svatebního Expa od roku do roku Začátkem roku jsem založila svatební agenturu HH Svatby, která se specializuje na koordinaci svateb, výrobu dekorací, svatební floristiku a nově i na pečení svatebních dortů, sweetbarů a koláčků. S mojí kolegyní Anetou se snažíme, aby každá svatba dopadla nadmíru dobře.

Důkazem toho jsou naše spokojené nevěsty a jejich kladné reference. Každou koordinaci začínáme nezávaznou schůzkou, kde si nejdříve vyslechneme představy snoubenců a podle jejich představ jim zasíláme návrhy jejich vysněné svatby.

Svatební agentura Amoroso

Nespočet partnerů a s nimi stovky realizovaných společenských i soukromých událostí mi dovolují nabídnout Vám to nejlepší tak, abyste se s Vaším dnem D nemuseli zabývat více než je Vám příjemné. Stačí říct jen ANO má tedy své opodstatnění. Jana Kalhousová je zakladatelkou úspěšné svatební agentury Creative Weddings. Svatbu, kterou Vám uspořádá Jana budete milovat. Její tvůrčí tým, který je zárukou originálních nápadů a produkční profesionality s radostí a maximálním nasazením zrealizuje Vaše přání i pohádkové fantazie.

Společně vytvoříme pro Vás i Vaše blízké nezapomenutelný zážitek. Svatbám se věnuji poslední 3 roky. Jejich koordinaci mám jakou svou zálibu a vášeň.

comamail.mestoholice.cz - články, soutěže, diskuze, hry

Plánování svateb předcházelo několik let organizací různorodých eventů. Ráda pomáhám novomanželům naplánovat jejich den D bez stresu, s osvědčenými dodavateli a vyladěný do detailů. V daný den se soustředím nejen na spokojenost novomanželů ale i jejich svatebčanů a především na hladký průběh celého dne. Pavla Hybšmanová je spoluzakladatelkou svatební agentury Stylové svatby.

Organizuje svatby pro české, smíšené i zahraniční páry, a to se specializací na svatební místa a region jižních Čech. Svou práci včetně stávajících i nových jihočeských svatebních míst představuje se svým kolegou v jejich vlastním pořadu Moderní průvodce svatbou. Miluje design a sleduje aktuální trendy.

Při plánování svateb hlídá, aby bylo vše sladěno do posledního detailu. Nejen výzdoba a místo, ale i celkové pojetí svatby, program a jeho vhodné načasování. Radí snoubencům v oblasti etikety a klasických českých svatebních tradic. Svou koordinací v den svatby zajišťuje, aby si snoubenci užili svůj den bez starostí a v maximálním komfortu. Už 9 let se pohybuji v oblasti svateb a organizování společenských akcí. Poslední 3 roky se aktivně věnuji organizování svateb pod hlavičkou Wedding Factory, kde se s Marťou snažíme dělat svatby jinak, vymanit snoubence ze zaběhnutých kolejí a hlavně šít jim svatby na míru.

Svou práci děláme s láskou a věříme, že je to na ní vidět :. Miluji svatby, jejich zařizování a prožívání toho magického dne se svými páry znovu a znovu.

Jsem jedna ze dvou maminek úžasného projektu Wedding Factory, který vznikl před 3mi lety jako reakce na dosavadní svatební průmysl. Po bohatých zkušenostech ve svatebním portále a organizaci akcí jsme se s Luckou rozhodly české svatby posunout na světovou úroveň a dopřát snoubencům den, který bude jen o nich, v moderním pojetí, s přátelským přístupem a hlavně s láskou. Protože tak to prostě jde a jinak nám to nedává smysl :. Každoročně svatební magazín Marriage guide organizuje speciální anketu, která hodnotí a vybírá nejlepší svatební koordinátory uplynulého roku.

Mezi aspekty, které jsou pro výběr důležité, patří zejména dobré jméno agentury, či koordinátora, jeho aktivita ve svatební branži, zkušenosti a realizované svatby. Pokud i vy máte tip na skvělého a zkušeného svatebního koordinátora, napište nám na: info mgmagazine. Více informací ve článku: Vybíráme nejlepší koordinátory roku. Rady tipy produkty místa trendy a inspirace.

Poštou za  Kč. Úvod Svatební inspirace Inspirace. Zobrazit galerii Hledáte kvalitního koordinátora? Zkrátka, na tyto svatební koordinátory a agentury se můžete spolehnout! Martin Dobeš. Andrea Hanušová. Markéta Fryčová. Kateřina Fields. Eva Keilwerth. Jana Kubáčová. Štěpánka Bendová.

Magda Brůčková. Kateřina Janoušková.