Mohlo by tě zajímat

Chtějí po vás nějaké informace? Ano, přišli turisti bydlící v přilehlých Airbnb, s nimiž máme smluvně domluvené snídaně.

Ti přišli jako každé ráno s vouchery a vůbec nevěděli, co se děje, neměli žádné informace. Říkali, že mají snídaně ještě v neděli i pondělí, kdy měli odletět domů. Když jsme se jich ptali, jak chtějí letět domů, tak byli zaražení a začali se pídit po nějakých informacích. Poslali jsme je na ambasádu a jsme sami zvědaví, jak dopadnou. V tuto chvíli omezení platí na deset dní s tím, že nikdo moc neví, co bude potom. Může pro vás taková situace být i likvidační?

Těch deset dní my jako majitelé přežijeme. Spíš je mi líto lidí, s nimiž spolupracujeme a kterým v tuto chvíli nemůžeme vůbec nic slíbit. Samozřejmě řešíme s majitelem domu, jak to bude s nájmem, které je tady na Andělu opravdu vysoké.

Situace je taková zmatená, takže nám sem třeba přišel jeden pán nabízet nějaké čerstvé ryby. Tak jsme ho museli odmítnout. Ale kupříkladu naši dodavatelé vín nám už před týdnem oznámili, že přestanou jezdit do ciziny a tedy brát objednávky nad rámec skladových zásob. My jsme si nějak obří zásoby také nedělali. Provozovatelka pražské restaurace Zemanová: Deset dní zvládneme, pak uvidíme Kliknutím zvětšíte. Smíchovská restaurace Gourmet Pauza fungovala během prvního víkendu po nařízení uzavřít pohostinská zařízení alespoň v režimu "přes ulici".

Takže oficiální informace zatím žádné? Zatím ne. Nabídka denního menu pro pondělí Objevte Stálé menu. Vepřová panenka s hříbkovou omáčkou a pečenou zeleninou 1, 3, 7, 9, Napoletana tomatová omáčka, mozzarella, ančovičky, kapary 1, 4, 7. Vitello Tonnato telecí váleček s jemnou tuňákovou salsou  1, 3, 4, 7, 9. Caesar salát s krevetami římský salát se salsou z ančoviček, pancettou, parmezánem, grilovanými krevetami a česnekovými krutony 1, 2, 3, 4, 7, Spinachi mozzarella, špenát, slanina, vejce, česnek 1, 3, 7.

Hospůdka U Rytíře

Rukolový salát s rukolou, cherry rajčátky a parmazánem 7, 9. Zobrazit celé menu. Co pro Vás chystáme? Upravili jsme otevírací dobu výdejního okénka po-pá do 16hod, so-ne do 20hod a rozšířili denní menu, ať si máte… Více informací. Až totiž uvidíte bar, budete mít potřebu vyzkoušet, zda tak, jak bar úžasně vypadá, nabízí i stejně úžasné drinky spoiler alert — no jasně, že nabízí.

Originální interiér i exteriér nahrávají atmosféře výjimečnosti a zejména romantická večeře pro dva na terase při světle loučí a s výhledem na Karlův most je ideální příležitostí pro páry hledající soukromí, i když v samotném centru hlavního města. Villa Richter je skutečně speciálním místem, kde vás naprosto odzbrojí dechberoucí výhled na Prahu a Svatováclavskou vinici. Letní večer a pohled na zapadající slunce nebo zimní odpoledne s výhledem na zasněžené střechy historické části Prahy? K nezaplacení! Restaurace se zaměřuje na vysokou gastronomii a i dle luxusního interiéru je zcela evidentní, že pro nedokonalost zde není místo.

Těstoviny a rizota

Co se týče nabídky, doporučujeme romantickou večeři ve dvou odstartovat sklenkou Prosecca Villa Richter D. Z pokrmů si pak můžete vybrat ze sezónního menu nebo ze stálého Original Richter Menu, která kombinují chutě mezinárodních kuchyní , avšak s maximálním použitím lokálních a čerstvých surovin. Jestli chcete strávit večer opravdu jinak, navštivte Villu Richter a pak se projděte Svatováclavskou vinicí, která pozvolna navazuje na areál Pražského hradu.

Nemůžeme si pomoct, ale tahle atmosféra musí chytnout za srdce každého. No, že jo? Babiččina zahrada — už jen ten název hovoří za vše. Máme k tomu vůbec ještě něco psát? Ale jo, musíme. Je naprosto nutné vám dopodrobna popsat, jak úžasné tohle místo je a že se rozhodně vyplatí si za ním zajet až na samý okraj Prahy — konkrétně do Průhonic.

Restaurace LA STELLA

Útulná, hřejivá, přátelská a strašně ale strašně dobrá — to je Babiččina zahrada, která se specializuje na poctivou českou kuchyni pojatou moderním způsobem. Pokud chcete tip na trochu jinou romantickou večeři v Praze a být s partnerem o samotě, určitě si zarezervujte jeden ze zahradních altánků , které v létě slouží právě pro tyto příležitosti. A co teprve taková  žádost o ruku  uprostřed rozkvetlé zahrady vonící po levanduli! Počkejte, až uvidíte ten výhled a bylinkové záhonky kolem.

10 nejlepších romantických restaurací - Vinohrady a Vršovice (Praha)

Nebude se vám chtít domů. A pokud se vám nebude chtít domů opravdu hodně, nevadí, můžete se zde i ubytovat a prodloužit si tak příjemný zážitek a doplnit ho například o vyhlášenou babiččinu péči v podobě masáží či bylinkových koupelí.


 • Nejlepší romantické restaurace - Vinohrady a Vršovice (Praha), Česká republika;
 • erotická seznamka 69.
 • Do restaurace : Pojďme : Seznamka - comamail.mestoholice.cz.
 • bezplatná seznamka.
 • svatební agentura kopretina ostrava.
 • známost kerl.
 • Request A Quote.

Milá obsluha, božské jídlo a útulný interiér připomínající chaloupky našich babiček s kachlovými kamny a plněnými buchtami na plotně, dělají z Babiččiny zahrady místo, kam se budete rádi vracet… ostatně jako za babičkou. Víkend, konečně chvíle, kdy můžete vypnout a o nic se nestarat. A co kdybyste nemuseli vymýšlet ani co připravit k snídani či obědu? Přesně k tomu totiž slouží víkendový brunch , na který si můžete v době mezi


 1. O pikniku | Pastař.
 2. česká seznamka.
 3. Nejlepší romantické restaurace - Praha, Česká republika;
 4. rande na vianoce online.
 5. seznamka sms.
 6. gape svatební agentura.
 7. Cafe de Paris.