Největší africká online seznamka s více než 2,5 milionem členů

Zážitková seznamka pro nezadané

Rozhlédnu se po galerii a venkovní terase a zhodnotím, že dorazily samé atraktivní ženy, které nic nepodcenily, pečlivě se nalíčily a oblékly si kostýmky nebo šaty. Oblečení mužů se pohybuje na škále od kraťasů po oblek bez kravaty. Dorazili jak ti, kterým třicet nejspíš ještě nebylo, tak i výrazně prošedivělí pánové. Ale i to samozřejmě může některým ženám imponovat. Dámy, které přišly mezi prvními, zaujaly rádoby nenucené pózy u stolků a zábradlí a předstírají nezájem, přitom ale bedlivě sledují muže, kteří kolem nich krouží.

Načítání...

Pánové jsou alespoň ze začátku aktivnější, využívají záminky v podobě papíru se zadáním a přelétávají mezi stolky jako včela z květiny na květinu. Abych nevyčníval, sundal jsem si před večírkem snubní prsten. Svou manželku jsem však také poznal na seznamce — internetové.


  • Načítání....
  • seznamka bez poplatku.
  • seznamka twoo registrace.

Když jsem pátral, kdo stojí za online seznamkou Štěstí, jež mi před několika lety skutečně přinesla štěstí, dostal jsem se k firmě Zásobování, a. Chvilku to vypadalo jako omyl, protože seznamka do jejího portfolia na první pohled nezapadá. Provozuje totiž supermarket, e-shop s vybavením pro domácnost nebo logistické centrum. Od začátku nasadili poplatek za registraci 99 korun, který má odradit ty, co by chtěli jen zadarmo šmírovat.

Časem sice přibyla i bezplatná varianta, ovšem s omezenými funkcemi. Obracely se na nás ženy s tím, že když jim napíše pět set mužů, není v jejich silách všem odpovědět. Nejvíc uživatelů spadá do kategorie 40 až 49 let, obecně pak převažují muži nad ženami v poměru dva ku jedné. Na seznamovací večírek jsem vzal dvě kamarádky třicátnice, které na rozdíl ode mě to štěstí ještě nenašly. Učitelka na gymnáziu Jana by ve svých 34 letech ráda založila rodinu, ale za sebou má jen nevydařené vztahy. Poslední konverzaci na internetové seznamce nedávno utnula poté, co jí protějšek poslal fotky, na nichž byl svlečený do půl těla.

O tři roky starší Naďa zůstala po rozvodu sama se synem. Seznamek on-line i živých prošla hodně včetně speed datingu — rychlorande, kde se za večer protočí deset i víc partnerů při rychlých rozhovorech. Vyzkoušela i placenou internetovou službu.

Přední čínská online seznamka s více než milionem členů

Na akci proto nešla s přehnaným očekáváním. Seznamovací večer naživo, v důstojném prostředí, bez šmírování a oplzlostí, jimž se on-line seznamky nevyhnou, má něco do sebe. Přesto internet vládne. Hlavní slovo si v současnosti nárokuje celosvětově rozšířená aplikace Tinder. Jednoduchým swajpnutím z anglického swipe — přejet na displeji doprava či doleva lze v záplavě profilů rychle označit ty, kteří se vám líbí, nebo nelíbí. Takovému rychlovýběru pak často odpovídá i povaha navazovaných vztahů.

Jinde než na Tinderu už ani nezkouší lovit. Dosavadní zklamání tak trochu přehlíží. Rande domluvených přes Tinder totiž během několika let absolvoval nespočet. Často se mu ale stalo, že doslova po pár vteřinách schůzky ho odradilo něco, co internetová komunikace neodhalí — vystupování, gesta, tón řeči. Už poněkolikáté. Rande domluvená on-line mu přinesla jen několik nových kamarádek. Alespoň něco. Večírek je v plném proudu a obě dámy z mého doprovodu si na nezájem mužů nemohou stěžovat. Jana tráví dlouhou dobu v rozhovoru se sympatickým, leč o hlavu menším mužem.

Určitě v tom hrál roli fakt, že čeští hokejisté zrovna bojovali ve čtvrtfinále mistrovství světa. Trochu mi připomíná nějaký firemní teambuilding nebo svatbu, kde nikoho neznáte. Součástí programu bylo i posílání psaníček. Dostala jsem tři vzkazy, které obsahovaly kontakt. Co se týče účastníků, musím uznat, že tam bylo hodně krásných žen, bohužel sympatických mužů už méně. Zaujal mě jeden, povídali jsme si spolu na závěr večera, pak se ale ukázalo, že je o celých deset let mladší, a já nevěděla, co s tím. Dlouho jsem zvažovala, zda se mu vůbec ozvu.

No, nakonec jsem se ozvala, píšeme si a další rande asi rozhodne. Od pořadatelky jsem získal kontakt na účastnici, která našla životního partnera na jedné z předešlých akcí. Pak mě oslovil usměvavý muž a pozval mě na skleničku. V partnerský se jejich vztah změnil asi po dvou měsících, jiskra ale přeskočila hned. Zprostředkované seznámení, ať už naživo, nebo na internetu, sice pomůže shromáždit nezadané na jednom místě, ten první krok k oslovení už ale musí udělat každý sám.

Za nalezení partnera na seznamce se lidé čím dál méně stydí, ovšem bylo by trochu smutné, kdyby to už jinak než s dopomocí nešlo. Proto nespoléhejte pouze na internet. Choďte do společnosti, navštěvujte přátele, komunikujte. Uvidíte, že to nakonec vyjde! Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí.

ČÍNSKÝ ŠOK: Deštníky v šanghajském parku slouží jako seznamka pro nezadané

Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy. Hlavní stránka.


  • Máte zájem podpořit tento projekt?.
  • er seznamka.
  • analni seznamka.

Stalo se. Krajské volby.


  • Seznámení tváří v tvář.
  • Singles in – Seznamka pro nezadané.
  • Seznamka pro čtyřicátníky: Vztahy po 40 bývají vyrovnanější a pevnější.

Volby do Senátu. Pojďte si zahrát badminton! Čeká nás prima odpoledne strávené s badmintonem, ať už to bude první setkání s tímto sportem, nebo jen příjemná příležitost si zahrát. Zdatnější hráči si dají turnaj a pro začátečníky bude na místě trenér. Tahle akce bude opravdu akční! Pod vedením držitele černého pásku I. A co je ještě lepší, dozvíte se, jak se nebezpečným situacím vlastně vyhnout. O příležitost poznat se s ostatními nebude nouze.

SEZNAMKA V PRAZE - letní párty SINGLES IN PRAGUE 152lidí!

Chcete si užít týmovou zábavu při soutěži v odpovídání na ztřeštěné i seriózní otázky a poznat přitom zajímavé protějšky? Náš pubkvíz je jasná volba. Seznamovací akce pro nezadané Aktivní seznámení v přirozeném prostředí pro nezadané. Jak to probíhá? Nechtěla bys příští týden někam zajít?