Těším se, ale kvůli zranění mám respekt. Jan Hirt před debutem na Tour

Nejvíc mám ráda vtipy a listárnu. U vtipů se vždy zasměji a u listárny si vždy ráda pročtu, co baví ostatní nebo jejich problémy, a když mám ten samý problém, tak i tvoje superčuper rady. Taký mám jeden problém a byla bych ráda, kdybys mi zkusil poradit: Jsem závislá na svém telefonu.

Snažím se toho zbavit, ale nějak mi to nejde. Nevíš, co by mohlo pomoci? Jinak pozdravuj všechny! Lenka 11 let. Ahoj Mourrisone, já mám hrozně fajn tátu, ale nemá moc času. Pořád pracuje, ale když s ním někam jdeme, tak ho skoro všichni znaj, já bych chtěl bejt jako on. Ale budu se svýma dětma víc času. Ahoj Mourrisone, mám takový dotaz. Já dělám Gameplaye videa z her a docela jsem se proslavil. A abych se proslavil ještě víc, tak potřebuji, aby mi mamka předobjednala hru. Ale ona nechce. Zkouším vše, co většinou zabírá, ale nic. Dokonce jí to i vysvětluji a stejně nic. Prosím, poraď, co mám udělat.

Děkuji, mám tě rád a nejvíc se mi líbí vtipy a listárna. Ahoj Mourrisone, já mám takový problém.

Téma: Jak si najít holku - v ČR je více mužů než-li žen

Teď končím pátou třídu a v září mám jít na osmiletý gympl. Ale rozmyslel jsem si to. Už tam nechci a bojím se to říct našim. Poradíš mi, jak jim to mám říct. Děkuju, Oliver. Ahoj Mourrisone, moc mě to baví u koní a tak se tě chci zeptat jestli doopravdy existují zaříkávači koní?

Chybové hlášení

Někdy mám totiž pocit, jako kdybych s nimi mluvila. Když jsem naposledy byla na tréninku,  kůň Imča si položil hlavu o moje rameno a já mu říkala: To bude dobrý. A ono jakoby to fungovalo. Tak si myslím, že jsem zaříkávač koní, ale právě proto se tě ptám,  jestli existují.

Dívky s posláním- po umělecku

Když jsem u koní,  jakoby bych jsem byla doma. A ještě jsem se tě chtěla zeptat, jestli si už byl taky někdy jezdit na koni?

Ahoj Mourrisone, už za měsíc budou prázdniny a já se jich dost bojím. Vůbec totiž nevím, co budu dělat. Jestli někam pojede s našima, jestli uvidím nějaký kamarády a tak. Ahoj Mourrisone, já mám o dva roky starší ségru a pořád se hádáme. Přitom se máme rádi, ale neumíme se na ničem dohodnout. Prosím tě, poraď nám, abychom se pořád nehádaly.

Bratr si šel svou cestou. Rodiče se s ním nebaví a já nechci dopadnout jako on

Díky, Domča. Předplať si Ábíčko. Mourrisonova poradna. Nedaří se mi najít dívku Ahoj, jmenuji se Tomáš, je mi 15 let a mám problém si najít dívku na vztah, moc se mi to nedaří a vztah na dálku nechci, dáš mi prosím nějakou radu, Mourrisone? Děkuji za odpověď. Odpověď Ahoj Tomáši, předpokládám, že se se svými starostmi zas tak moc nesvěřuješ svým kamarádům a spolužákům, proto tě možná překvapí, že nejsi sám, kdo řeší problém s navázáním vztahu.

Další poradny. Pomoc — začínám být tlustý Ahoj Mourrisone, Mám takový menší problém, Prostě začínám být trochu tlustý, já vím, že bych měl jíst zdravěji, ale mně hrozně chutnají sladkosti a nechce se mi moc cvičit Honza 12 let Číst odpověď. Mám strach z odběru krve Ahoj Mourrisone.

Chtěl bych za vysvědčení počítač Ahoj Mourrisone, bude vysvědčení a já bych chtěl za něj počítač. Dan a je mi 11 let Číst odpověď. Pomoc — jsem závislá na telefonu! Chtěl bych být jako táta Ahoj Mourrisone, já mám hrozně fajn tátu, ale nemá moc času. Tomáš Číst odpověď. Jak přemluvit mamku Ahoj Mourrisone, mám takový dotaz. Lukáš  Číst odpověď. Dostal jsem se na gympl, ale nechci tam Ahoj Mourrisone, já mám takový problém. Děkuju, Oliver Číst odpověď. Existují zaříkávači koní? Bojím se prázdnin Ahoj Mourrisone, už za měsíc budou prázdniny a já se jich dost bojím.

Sára Číst odpověď. Nikdy se se sestrou v klidu nedohodneme Ahoj Mourrisone, já mám o dva roky starší ségru a pořád se hádáme. Díky, Domča Číst odpověď. Přečti si. Conan a jeskyně života Autoři Předplatné Inzerce. Lady Gaga má růžové drápy ze Zlína: Zdobí i obal jejího alba! Na Adrianu mířila zásahovka zbraněmi, za dveřmi spala vnučka 4 : Poli Fortuna liga. Sevilla ztratila výhru s Levante. Nejlepší filmy Můžu se zeptat, proč skončil komiks Hlubina II? Protože mně se hrozne líbil. A taky, nemáš nějaké rady, jak se stát dobrým YouTuberem? Předem děkuju. PS: Znáš Zdenka Pohlreicha?

Anonym, 11 let. Ahoj Mourrisone, mám dvě otázky: 1 Jak mám požádat bývalou holku o druhou šanci a jak poznám, že je čas jí o to už požádat? Ale jsem si jistý, že kdyby jsme se dali znova dohromady, tak nějak jako tou cestou, že by jsme si neřekli chodíme spolu, ale prostě to přišlo, jestli mě chápeš. Předem děkuji za odpověď a promiň za nespisovnost vět. Je to trošku na tajnačku, takže Anonymous. Předplať si Ábíčko. Mourrisonova poradna. Nedaří se mi najít dívku Ahoj, jmenuji se Tomáš, je mi 15 let a mám problém si najít dívku na vztah, moc se mi to nedaří a vztah na dálku nechci, dáš mi prosím nějakou radu, Mourrisone?

Děkuji za odpověď. Odpověď Ahoj Tomáši, předpokládám, že se se svými starostmi zas tak moc nesvěřuješ svým kamarádům a spolužákům, proto tě možná překvapí, že nejsi sám, kdo řeší problém s navázáním vztahu. Další poradny. Stydím se políbit svoji holku Ahoj Mourrisone, ve škole se mi líbí jedna holka, my už spolu jako kdyby chodíme, ale stydíme se políbit a vždy když jsem už chtěl jít na věc, mě popadla tréma, prošel jsem kolem ní, řekl jsem "ahoj" a šel jsem dál.


  • fungují internetové seznamky!
  • Proč muži nemohou najít dobrou ženu | comamail.mestoholice.cz?
  • Mějte rádi sebe a život!
  • David (32): Rodiče chtějí, abych držel celibát. Nemohu si najít žádnou dívku?

Vítek, 12 let Číst odpověď. Jak je velký vesmír? Nejde mi pochopit, jak velkej je vesmír, vždycky se zapletu.