Jarní probuzení - Svatba na jaře

Z květin vybírejte například chryzantémy, gardénie, hledíky a mečíky, které hezky doplní třeba břečťanové větvičky nebo dekorace z máty a eukalyptu. Zimní svatbu krásně dokreslí decentní bílé květiny, květy v jemných pastelových barvách nebo naopak kontrastní rudé tóny.


  • Chybí zde váš dodavatel?.
  • internetová seznamka.
  • Svatba jako business začíná!

Nádherně se budou vyjímat exotické kaly, orchideje nebo lilie a samozřejmě oblíbené růže. Jako dekoraci doporučujeme šišky nebo větévky jehličnanů, bodláky nebo červené bobule a jemnou bílou bavlnu.

Svatební agentura UT

Nejčastějším tvarem svatební kytice je kulatý pugét, který je velmi univerzální a pasuje snad ke všem střihům svatebních šatů nebo kostýmků. Pokud jste vyšší, nechejte si uvázat kytici s prodlouženými stonky, nevěsty menšího růstu naopak s krátkými stonky. Kulaté svatební kytice vypadají hezky jako jednobarevné nebo v kombinaci dvou kontrastních barev. Velmi efektně vypadá převislá svatební kytice, kterou nevěsta nosí přes ruku. Bude slušet hlavně nevěstám vyšší a plnější postavy a hodí se spíše pro luxusnější typy svateb.

Prodej svatebních kytic a dekorací - Obchody, prodejci - „Praha” - comamail.mestoholice.cz

Převislé kytice se často doplňují o dekoraci z různých listů, stužek a organz a tvarují se do podoby tzv. Vypadají nádherně v kombinaci s dlouhou sukní s vlečkou a závojem. Nejen u boho a rustikálních svateb využijete různé extravagantní pugéty. Projednejte s floristkami své přání a přijďte k oltáři s květinami v košíčku, v kabelce, s květinami přichycenými na předloktí nebo s velkou kyticí nepravidelného tvaru.

Výrazné kytice se hodí ke krátkým šatům s krajkou netypického střihu, nebo naopak originálně kontrastují s jednoduchými splývavými svatebními šaty. Vedle nevěsty, jejíž kytice je samozřejmě největší a nejvýraznější, zpravidla kytici dostávají i maminky snoubenců a svědkyně nebo družičky nevěsty.

Družičky si případně ozdobí zápěstí květinovým náramkem nebo si zapletou věneček do vlasů.

Různé květiny v různých ročních obdobích

Ženich vlastní kytici nemá, zato si do klopy saka připíná tzv. Tatínkové novomanželů a svědek ženicha mají korzáže také, jen v o něco menším provedení. Se svatební kyticí a korsážemi také ladí celá květinová výzdoba, tedy květiny na stolech, na svatební bráně a v celém interiéru nebo exteriéru, ve kterém se obřad a následná oslava koná. Květy využijte i na výzdobu aut zavazují se stuhou na kapotu nebo okolo zrcátek.

Svatební kytici a celkovou květinovou výzdobu přizpůsobte nejen sezoně a typu svatby, ale hlavně tomu, co se vám nejvíce líbí. Zkušené floristky sladí vaši představu se svými zkušenostmi a doporučí vám tu nejvhodnější variantu. Pro další inspiraci na svatební kytice se nezapomeňte podívat do fotogalerie k tomuto článku.

Rady tipy produkty místa trendy a inspirace. Poštou za  Kč. Úvod Svatební inspirace Květiny, výzdoba. Zobrazit galerii 16 Foto: Unsplash. Při výběru svatební kytice berte v potaz:. Termín svatby Typ postavy nevěsty Styl svatby Vaše vlastní preference květin a barev. Svatební květiny podle sezóny Foto: Unsplash. Jarní svatba Foto: Unsplash. Koordinátor je vám k dispozici od prvních chvil, kdy vše administrativně řešíte na úřadech přes výběr a zajištění nejvhodnějších prostor pro váš obřad a následnou hostinu až pečlivý dohled nad zdárným průběhem celého dne.

Vozy vhodné na svatbu

Plánujete spíše menší svatbu jen pro úzký okruh hostů? Svatba na klíč vám pomůže s malou svatbou stejně jako s tou velkolepou.

Chybí zde váš dodavatel?

Kromě poradenství a svatebního koordinátora vám svatba na klíč spolehlivě zajistí cateringové služby, fotografa, kameramana, květinovou výzdobu, dopravu, svatební prezentaci, kadeřnické a kosmetické služby, svatební hudbu a program, svatební noviny, svatební šaty a doplňky, profesionální obsluhu, ohňostroje a mnoho dalšího.

V půvabné renesanční stavbě ze Dekorace svateb a společenských událostí: svatební tabule, prostory restaurací a hotelů, místa obřadu, venkovní obřady, včetně party Gočárova třída naproti Donu a Avionu ,, Hradec Králové.


  • kde se seznámit na internetu.
  • flirtování s ženou.
  • rosaline svatební agentura;

Naše společnost vám zorganizuje svatbu na zámku Červená Lhota s kompletním servisem. Zabezpečíme vše od svatebního oznámení, Svatba na zámku Svatební hostina Hotely a penziony Restaurace Catering Svatební dorty, koláčky, cukroví Svatební kytice Hudba na svatbu Snubní prsteny Svatební šaty Svatební salon Pronájem limuzíny Svatební fotograf, video Svatební oznámení Svatební účesy a líčení Svatba na klíč Šperky a doplňky Šperky a doplňky 2 test Půjčovny inventáře Svatební dary Svatební cesta Wellness pobyty Svatební síňe Zařízení pro domácnosti Ostatní služby finance, zábava, překlady.

Svatba na klíč - kompletní servis Plánování a příprava svatby se často mohou proměnit ve velice stresující záležitost.